TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

Tedarik Zinciri Yönetimi

Her müşterinin farklı ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda süreç analizi yapılarak firmaların tedarik zincirlerinin tasarlanması ve/veya yeniden yapılandırılması konusunda hizmet verilmektedir. Ayrıca sürecin yönetimi ve operasyonun tüm yönlerinin denetlenmesi konusunda da hizmet verilmektedir. Bu kapsamda dağıtım tesisleri, taşıma modları, rotalama gibi unsurlar değerlendirilerek firmalara en uygun çözümler üretilmektedir.

FTL International firmaların tüm tedarik zinciri ihtiyaçları için etkili bir çözüm ortağıdır. Tüm süreçlerin stratejik olarak planlanması ve uygulanması yoluyla müşterilerinin operasyonlarını kolaylaştırması yardımcı olmaktadır.

Oldukça rekabetçi olan küresel pazarda, tedarik zincirlerinde oluşabilecek değer kayıplarına yer yoktur. Bu sebeple rekabet avantajı elde etmek isteyen şirketler, profesyonel olarak yönetilen, esnek, güvenilir ve dünya çapında yüksek hizmet standartlarını tutarlı bir şekilde karşılayabilecek tedarik zincirlerine ihtiyaç duymaktadır.

FTL International, bu konuda müşterilerine güvenilir, esnek ve yüksek standartlı çözümler sunmaktadır. Bu sayede küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerin lojistik kaynaklarına yatırım yapma ihtiyaçlarını en aza indirerek ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlar.